Specialista na levné karavany, to je karavany bazar DJ AUTO-CAR

Prověřený karavany bazar DJ AUTO-CAR má pro každého zájemce kvalitní, a přesto levné karavany. Použité, levné karavany pocházejí z Nizozemska a Belgie, karavany bazar DJ AUTO-CAR je prodává za příznivé ceny. Kvalitní levné karavany jsou k mání v DJ AUTO-CAR téměř deset let, neboť zájem o levné karavany v České republice stále stoupá. Na karavany bazar nakoupíte kvalitní, levné karavany v odlišném cenovém rozmezí, levné karavany od různých výrobců a s rozmanitou výbavou. Ověřené, kvalitní a levné karavany importované z EU prošly homologací a náročným atestem. Aktualizovaná podzimní nabídka karavanů je obohacena o významné posezonní slevy.

K mání jsou levné karavany odlišných cenových relací, v závislosti na typu a stáří karavanu a způsobu vybavení. Na karavany bazar seženete levné karavany i pod 50 tisíc korun. Nabídka obsahuje karavany za 100 000, ale i sto padesát tisíc korun. Tyto karavany uspokojí i náročné klienty. Přívěsy mají přidaný bojler, klimatizaci, stabilizátor, digestoř, případně markýzu nebo pojezd na dálkové ovládání.

Obvykle mají levné karavany běžnou výbavu, kde je většinou koupelna, účelná kazetová toaleta, kuchyňka s dřezem na plyn z nerezu, chladnička a nádrž na vodu, stan. Podle potřeby se obytný přívěs může dovybavit akumulátorem (baterií), či dokonce sprchou a vodním ohříváním. Klienti se nemusejí obávat studeného klima, všechny levné karavany i dražší přívěsy jsou opatřeny dvojitými skly do oken.

U DJ AUTO-CAR pořídíte kvalitní, levné karavany, které jsou vystaveny na internetových stránkách společnosti, je i spolehlivým dovozcem přívěsů na přání. DJ AUTO-CAR poskytuje i servis jako pojištění obytného přívěsu, avšak i přepis přívěsu na inspektorátu dopravy, obstarání TK, vykoupení obytného přívěsu na protiúčet, případně komisní prodej.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Specialista na levné karavany, to je karavany bazar DJ AUTO-CAR
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR