Velkolepé autovrakoviště Citroen avizuje použité díly Citroen pro váš vůz

V obchodě vrakoviště Citroen si koupíte veškeré nové i použité díly Citroen. Automobily Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Berlingo, s označením C3 Picasso, vozy značek Citroen XSARA, CA Grand Picasso, auta Citroen Visa, Xantia, Citoen Saxo, Evasion, Citroen XM, Jumpy, Citroen XSARA PICASSO, NEMO, Citroen 2CV, C15, C25, AX, BX, CX, ale také vozidla Citroen Jumper opatříme všelijakými potřebnými díly, jež vašemu autu schází. Na našem webu vrakoviště Citroen jsou ideálně rozděleny kategorie obsahující díly karosérie, záložky motory, převodovky, díly interiéru, rovněž i díly motorů a příslušenství motorů, nápravy, podvozky pro vozidla Citroen, kategorie chlazení, elektro součásti, klima, topení. Prodáváme také pneu, disky, užitečné sady nářadí i tažná zařízení. Všechny použité díly Citroen jsou absolutně funkční, jsou prodávány se záruční lhůtou 14 dní na přezkoušení.

Pokud se zajímáte o konkrétní použité díly Citroen, charakterizujte co nejpřesněji technické parametry o vašem autě. Jakákoli technická specifikace sháněné součástky zjednoduší váš nákup. Je nutné vypsat typ vozu, obsah, VIN, datum vyrobení, typ paliva a kontaktní informace. Vybrané a objednané použité díly Citroen z obchodu vrakoviště Citroen dodáme do 2 pracovních dnů. Za dopravu po Praze fakturujeme sto padesát korun, stejně tak stojí menší zásilky v rámci celé ČR. Za balíčky větších velikostí – nad 1 kg – si dopravci účtují stokoruny dle svých tabulkových sazebníků. Možnosti dopravy a ceny za přepravu jsou uvedeny na webových stránkách vrakoviště Citroen.

Znamenité vrakoviště Citroen je orientováno na značkové, použité díly Citroen, zabezpečuje také výkup havarovaných aut. Domluvte se s námi buď telefonicky, anebo využijte kontaktního formuláře, vrakoviště Citroen si s vaším nepojízdným automobilem poradí. Nepojízdné vozidlo vám dokážeme efektivně ocenit, čímž uspoříte spoustu peněz před nákupem nového auta. Náš výkup havarovaných aut je naprosto bezkonkurenční.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Velkolepé autovrakoviště Citroen avizuje použité díly Citroen pro váš vůz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR