Ubytování Kyjov, to je zahrádka a penzion U Kulky

Kyjov na Moravě překypuje nabídkou zajímavých kulturních akcí a turistických památek, včetně krásné přírody, výborného jídla a dobrého vína. Pro r. 2015 je pak pro návštěvníky moravského města Kyjov nachystaná široká nabídka zajímavých akcí,

Kultura, folklór, sport a ubytování Kyjov

Návštěvní zde mohou na nejstarším regionálním festivalu „Slovácký rok“ poznat folklórní hudbu a tance, poslechnout si cimbálovou muziku při mnoha hudebních večerech, navštívit výstavu Bohumila Hrabala nebo výstavu hraček „Hračky ze staré půdy“. Naplánované jsou rovněž populární Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční oslavy. Návštěvníkům Kyjova, kteří potřebují příjemné ubytování Kyjov, můžeme doporučit rozhodně Kyjov penzion U Kulky.

Za dobré jídlo, výborné pití a přátelskou atmosféru ručí penzion Kyjov – Penzion U Kulky – nacházející se v jádru Kyjova, penzion disponuje kapacitou 80 osob a kromě pohostinné, rodinné atmosféry skýtá také perfektní zázemí pro cyklisty, rodiny s dětmi a skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Potěšeni budete příjemnými cenami, výbornou domácí stravou doplněnou o skvělé moučníky či opékaná, grilovaná či třeba uzená masa.

Kyjov a jeho cyklistické stezky

Milovníci o něco náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion stojí v centru Kyjova, takže si každý cyklista může vybrat podle délky a náročnosti stezku, která pro něj bude ideální. Za vidění jistě stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Ubytování Kyjov, to je zahrádka a penzion U Kulky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR