Jak se dá opotřebované koupelně navrátit původní sláva

Věhlasná umakartová jádra dnes naštěstí nejsou samozřejmou součástí koupelen v Česku. Avšak také zděné koupelny mohou zvolna zchátrat, a řada z nich by tak potřebovala dostat nový impuls. Nemusíte však přemýšlet nad absolutní rekonstrukcí. Nahrazení jedné nebo dvou koupelnových částí je často postačující. Mnohdy bývají nahrazovány především koupelnová zrcadla, zastaralé vodovodní baterie a překonanou sanitární keramiku.

Stávající sanitární keramika s moderními komponenty

Důležitými částmi většiny koupelen jsou vana a umyvadlo. Bidet či klozet začíná být stále oblíbenějším komponentem v mnohých koupelnách. Žádná sanitární keramika sice nechátrá tak jako ostatní součásti koupelny, ale i takové umyvadlo by si občas zasloužilo výměnu. Pakliže toužíte po udržení novodobého hávu u vaší koupelny, měla by být moderní také sanitární keramika a další koupelnové díly.

Moderní koupelnová zrcadla jsou neokoukatelná

Náklady na koupelnová zrcadla nešplhají do závratných výšek. Je známo, že hezká koupelnová zrcadla tvoří duši mnohé z koupelen. Třpytivé zrcadlo umí prozářit každý den, nebo jej alespoň nezmaří. Zíráme-li po ránu do zašlého, zastaralého, nadto do naprasklého zrcadla, perfektní rozpoložení nám to rozhodně nepřikouzlí bez ohledu na to, koho jsme v zrcadle viděli.

Kde si snadno koupit vodovodní baterie

Mluvíme-li o sortimentu, vodovodní baterie by musely zvítězit. Z vodovodních baterií si můžete nekonečně dlouho vybírat takovou, jež vaší koupelně bude nejvíc slušet a ještě se vám bude líbit. Nepřehlížejte fakt, že moderní vodovodní baterie ideálně pomůže při podtržení nádhery umyvadla nebo vany, stejně tak však dovede konečný efekt poničit.

Jak snadno nakoupíte koupelnové komponenty?

Dnes si přes internet můžete pořídit také vybavení do koupelny. Že nevěříte? Po zhlédnutí stránky internetového obchodu Lux-aqua.cz vám bude vše jasné. Ideální systém členění stránek a třídění zboží vám zajišťuje, že rychle naleznete právě to, co by se vám zrovna hodilo.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak se dá opotřebované koupelně navrátit původní sláva
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR