Kde pořídíte originální krby a krbová kamna?

Společnost ProfiKrby se zaměřuje na originální krby a jedinečná krbová kamna – profesionální díla budovaná s citem pro jedinečnost, jež se dají upravovat z mnoha hledisek – designového, k tomu ještě podle výkonu a podle využití. Unikátní krbová vložka Kobok pro krbová kamna má desetihodinovou akumulační lhůtu, k tomu plní společenské a designové zastoupení každého interiéru.

Výčet detailních položek zahrnuje jak krbové vložky Kobok, užívané stavební hmoty na krby, hmoty na tepelné rozvody, jednotlivá krbová příslušenství a rozmanité doplňky, krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, kouřovody a příslušenství, nevyjímaje metodiku, správné udržování a veškeré vyčištění krbů. Samozřejmostí je rovněž veškeré čištění komínů. Případní klienti, které zajímají akumulační krby, nabízené krby s akumulační látkou kolem krbové vložky, případně na spalinové trase nebo na krbovém plášti, mohou využít vodní energie koncentrované do akumulační nádržky. Takto zhotovené krby mají energetické zvýhodnění, úspory pocítí domácnosti i okolní prostředí.

Sortiment firmy je zaměřen na krbová kamna Thorma, krbová kamna Thorma s výměníkem, krbová kamna akumulační, krbová kamna s designem krbu i moderní sporáky na tuhá paliva. Důležitým mezníkem, kterého si budou cenit vážní zájemci o krbová kamna, spolehlivá krbová kamna Thorma a oblíbené sporáky Thorma, jsou nepostradatelné náhradní části, jako jsou náhradní vyzdívky anebo skla do kamen.

Praktická krbová vložka by měla být nakoupena v návaznosti na tyto parametry: průměrný výkon v hodině, účinnost, skutečné proporce dveří, konkrétní rozměry sirky s rámem, skutečné vyvedení, k tomu ještě změřený průměr kouřovodu. Pro zájemce je tu krbová vložka, která se prodává v desítkách vyvedeních. Při výběru a nákupu se opravdu vyplatí spojit se s našimi odbornými specialisty, kteří zákazníkům ochotně poradí, jaká krbová vložka by byla nejvhodnější k pořízení.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde pořídíte originální krby a krbová kamna?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR