Kupte si nádherné římské rolety a módní zastínění mnoha druhů

Do každého domova se hodí zastínění od prověřené společnosti Invence.net. Realizace různých druhů zastínění je úkolem svěží, silné firmy, která realizuje všechny možné typy zastínění. Jistota neměnné jakosti, nejvyšší životnosti a moderní design zvyšují jakost námi dodávaných druhů zastínění. Zajímavé římské rolety, látkové rolety s různým potiskem, moderní dvojité rolety, či bateriové rolety a nanorolety, jiné rolety a nápadité žaluzie do střešních oken dodává a montuje firma Invence. net – rolety Praha. Všechno zastínění se konstruuje po celém Česku i Slovensku.

Jsme orientováni také na svislé žaluzie a horizontální žaluzie, nádherné dřevěné žaluzie, umělecky vyvážené garnýže, různé závěsy a záclony, moderní markýzy, venkovní žaluzie, anebo i předokenní rolety, nápadité markýzy pro zimní zahrady, nově oblíbené korbové markýzy. Jsme schopni dodat i oblíbené screenové a PVC rolety a užitečné sítě proti hmyzu. Dodáváme zastínění, jež reprezentují prověření tuzemští i zahraniční výrobci: Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, Friegerio, Renson, popřípadě Bematech a Warema. Prováděné zakázky nám prověří zkušení bytoví architekti, znamenití projektanti a designéři.

Neuvěříte, co všechno pro vás dokážeme vytvořit. K našim službám patří i odborná pomoc při výběru a následné zaměření zastínění. Na přání zákazníka předložíme vizualizaci a cenovou kalkulaci. Daná zastínění smontujeme a postaráme se i o záruční a pozáruční servis. Pětiletá záruční doba trvá u převážné části prodávaných typů zastínění. Nabídka stínících prvků se rozrůstá o sympatické novinky. Aktuálně je nově na trhu variabilní kolekce látek na plisé žaluzie, dokážeme také digitální celoplošný potisk textilních rolet, japonských stěn a vertikálních žaluzií.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kupte si nádherné římské rolety a módní zastínění mnoha druhů
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR