Kvalitní český designový nábytek se skvěle hodí do všech domácností

Také máte dost starých omšelých sektorových souprav oblíbených v minulém století, nebo se vám opravdu nechce montovat nábytek z Ikey? Nabízíme vám jednoduché řešení, jež představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Zde si můžete pořídit moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, čalouněná křesla a pohovky, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční stolky a židle, lakovaný a masivní nábytek, dětské pokoje a bytové doplňky. Také můžete využít pravidelné akční slevy.

Originální nábytek s puncem české kvality

Veškeré zboží pochází od českých výrobců, kteří v úzké spolupráci s mladými designéry vyrábějí originální nábytek. Pro zvláštní prostory si lze objednat nábytek na míru. Stoly a židle jsou převážně z masivu, ovšem i z materiálů, jako je lamino a dýha. Výstavní síní jsou precizní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Sedací nábytek – Polstrin Design

Moderně originální i střízlivější typologie, celá řada barevných možností, variabilita a kombinace, to je sedací nábytek od Polstrin Design. Jestliže se zaměříte na jednotlivé díly souprav, zjistíte, že je lze vzájemně kombinovat. Jestliže se vám třeba konkrétní sedací souprava nevejde do místnosti, navrhneme vám nábytek na míru. Stačí si pouze vybrat kůži nebo textilii, a daný nábytek bude potažen podle vašich představ.

Kvalitní nábytek do ložnice

Ložnicový nábytek jako postele, noční stolky, komody, šatní skříně zhotovujeme z dýhy, lamina i masivu. Postele pak potahujeme koženkou, látkou, i například kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je moderní, a nepůsobí kýčovitým dojmem.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kvalitní český designový nábytek se skvěle hodí do všech domácností
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR