Nejste schopni usnout, jelikož jste večer rušeni pouličním osvětlením, případně ranním rozbřeskem?

Praží vám během léta slunce nepřetržitě do okenních tabulek? Nebo jen dychtíte po svém soukromí, schovaném před všetečnými pohledy zvědavých sousedů? Častokrát klienti přemýšlejí, zda si mají pořídit stínění vnitřní, anebo venkovní stínění. Čas od času jsou ideálním východiskem z problému venkovní žaluzie, krásné venkovní rolety, designové markýzy, vkusné pergoly, nebo svislé fasádní clony, v nějakých případech zase vnitřní žaluzie, případně textilní sítě či sítě proti hmyzu. Nejčastěji se používá více variant než jen jedna.

Skvělou a efektivní možností zastínění oken jsou rolety. Užitečné venkovní rolety Climax jsou dokonalým ochráncem vašich oken před povětrnostními vlivy, venkovní rolety snižují ruchy z ulice a okolí, současně přispívají k bezpečnosti vašeho domu. A proto jsou rolety používány jako obrana před sluncem, ale venkovní rolety současně výtečně izolují objekt. Jestliže se pídíte po více estetické variantě, moderní pokoj spolehlivě zkrášlí stínění z látky, kam spadají například rozmanité látkové rolety, anebo plisé žaluzie, praktické japonské posuvné stěny a užitečně vertikální žaluzie Climax. Textilní kolekce mají bohatou barevnou škálu, textilie jsou z hodnotných materiálů a neotřelého dekorování.

Díky svým jedinečným vlastnostem se venkovní rolety Climax staly oblíbeným doplňkem oken. Jednotlivé druhy rolet se rozlišují podle různé výroby lamel, dle způsobů ovládání a montáže – novostavby a rekonstrukce mají rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, k dokončeným stavbám se více hodí rolety s přiznaným boxem. Propagované rolety mají možnost dálkového ovládání s motorovým pohonem.

Chladno a stínění na terase nebo balkoně budou mít na svědomí markýzy od populárního českého producenta Climax, mezi jejichž klady se řadí zejména zajištěná konstrukce, pevné a odolné materiály v mnoha barvách a s různými dekory, včetně využitelných doplňků. Též i na uvedené markýzy, stejně jako na výše uvedené rolety, venkovní rolety a jiné produkty, poskytuje společnost Climax prodlouženou záruku na příjemné čtyři roky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nejste schopni usnout, jelikož jste večer rušeni pouličním osvětlením, případně ranním rozbřeskem?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR