Sežeňte si krbová kamna, nebo krby u firmy AMAR Krby Morava

Dnes jsou trendy výstavby tepelných zdrojů, jako jsou například krbová kamna a krby. Firma AMAR Krby Morava dokáže zhotovit náčrt, cenové kalkulace, a to vše zdarma, případně vyhotoví 3D projekty pro potenciální zájemce o krby, nebo o krbová kamna, funkční zahradní kamna, kachlová kamna, nebo o krbové vložky. V návrzích se vždy počítají požadavky klienta, materiál a prostorové dispozice. Moderní krby a ojedinělá krbová kamna se navrhují na míru.

Díky mnohaletým zkušenostem firmy AMAR Krby Morava a spolupráci s odborníky ze stavebních profesí a s topenáři se dají uskutečnit návrhy a výstavby systémů pro krbové vložky s výměníkem a propojením akumulačních nádrží čerpadel nebo solárních systémů. Avizované tepelné zdroje se tak stanou jak estetickou, tak k přírodě šetrným a výkonným dílem jednotlivého obydlí. Široký sortiment zdrojů tepla zahrnuje rovněž akumulační krby.

Funkční krbová kamna jsou populární nejen díky svým vlastnostem a vzezření, avšak také díky nenáročnému smontování bez složitých stavebních regulací. Obsáhlá nabídka tepelných zdrojů pojímá moderní krbová kamna, kachlová krbová kamna i klasická krbová kamna rustikálního vzhledu. Při vybírání kamen nebo krbu se nezdráhejte poradit s firemními specialisty, díky tomu vám odpadnou starosti s kalkulováním tepelné ztráty domu, případně se stavebním nákresem anebo rozměry komínu. Společnost zajistí i montáž kamen.

Vámi zakoupená krbová vložka s výměníkem se může snadno spojit s danou topnou soupravou v budově, avšak také s vytápěním v podlaze, akumulační nádrží, bojlerem či vytápěním v jednotlivých místnostech. Zájemci o tyto zdroje tepla si mohou vybrat z mnoha typologií prosklení a velikostí, proto se krbová vložka s výměníkem na teplou vodu stane elegantní částí domu. Vaše volba bude snadná při zadání veškerých technických údajů a dispoziční plán objektu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Sežeňte si krbová kamna, nebo krby u firmy AMAR Krby Morava
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR