Toužíte po vlastním rodinném domku? Kontaktujte levnedomky.cz!

Vlastní nemovitost je sen snad každého. Pokud máte i vy sami představu o stavbě nebo koupi domu na klíč, my vám pomůžeme ji zrealizovat. Jako firma fungující na trhu již několik let můžeme prohlásit, že náš propracovaný systém ocenily stovky spokojených zákazníků. Specializací naší firmy jsou pak nízkoenergetické domy a domy na klíč. Pro naši firmu je stavba domu hlavně výstavbou klidného života.

Stavíme domy s nízkou energetickou náročností

Při samotné výstavbě je možné využít výhody dřevostaveb a zděných staveb. Využíváme technologii z betonových skořepinových tvárnic nebo cihelného a pórobetonového zdiva. Samotná stavba domu je pak spojením stability s pevností a s nízkou energetickou spotřebou. Chcete-li si domek postavit sami, vyberte si z našich nabízených typologií a my vám pomůžeme s odborným založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a nabídneme vám i stavební dozor.

Domky na klíč

Ze široké nabídky firmy Domky CZ si zvolíte domek podle svých požadavků a potom už pouze sledujte, jak rychle a spolehlivě stavba probíhá. Již hotové domy na klíč předáváme po smluvně podložených dohodách o termínu a ceně. Nabídka obsahuje mnoho nejrůznějších typologií nízkoenergetických domků, kde si je možné vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Respektujeme všechna vaše přání.

Garancí bezpečené budoucnosti jsou nízkoenergetické domky

Populární jsou nízkoenergetické domy především díky svým nízkým nákladům na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky poměrně krátké časové lhůtě, která je pro stavbu potřeba. Nesporná výhoda ekologicky šetrných domků je v energetické nenáročnosti, kterou pocítíte již při prvním vyúčtování. Naše nízkoenergetické domy jsou stavěné v mnoha různých variantách, které jsou v harmonii s okolím domu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Toužíte po vlastním rodinném domku? Kontaktujte levnedomky.cz!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR