Vybavení domácnosti na míru

Společnost Nábytek Lupínková se specializuje na prodej designového nábytku české kvality již od poloviny 90. let. Za dobu své působnosti se firma stala prestižní značkou spojenou s kvalitou, cenovou dostupností a jedinečností. V široké nabídce společnosti naleznete mimo jiné pohovky, křesla, sedací soupravy, kancelářský a sektorový nábytek, ložnice, obývací sektorové stěny, jídelní soupravy i konferenční stolky. Doménou je nábytek na míru, který se dokáže přizpůsobit všem zákazníkům.

Jedinečný nábytek na míru od Nábytku Lupínková pobírá všechny kusy nábytku, na které si jen vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Nábytek do ložnice s postelemi sladíte tak, aby se usínání a odpočívání staly těmi nejkrásnějšími činnostmi dne. Stoly a židle jsou povětšinou z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Koupit si u nás můžete sedací soupravy od nábytkářské společnosti PF Nábytek. Zájemce o kvalitní české sedací soupravy na míru si z nabídky vybere takové, jež je možné libovolně přizpůsobovat a kombinovat. Sedací soupravy jsou potahovány jak textiliemi, tak luxusní hovězinou. Výběrem kvalitnějšího nábytku na míru máte navíc zaručeno, že vydrží min. 10 let.

Výběr válend a postelí je jen a pouze na zákazníkovi, který má na výběr celou řadu rozmanitých materiálů a designů. Přední čeští nábytkáři se soustředí na výrobu nábytku, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Kupříkladu PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design se dají libovolně potáhnout kůží, nebo látkou. Ložnicový nábytek od firmy BMB může být z lamina, masivu i dýhy. Společnost Dřevotvar se zaměřuje na postele z dýhy, spol. Maws se pyšní celočalouněnými postelemi a Gazel k výrobě postelí používá smrkové dřevo.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vybavení domácnosti na míru
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR