Požár, škodu na majetku, poničené životy a další vážné nehody nehody mohou znemožnit pravidelné revize elektro, stejně jako revize elektrospotřebičů, popřípadě revize hromosvodů

Pravidelné revize elektro objeví poruchu elektrospotřebiče, případně hromosvodu o dost dřív, než se stanou nehody s celoživotními zdravotními následky, se zničením životů a s majetkovými újmami. Reálný stav elektrospotřebičů elektroinstalací dokážou majitelům nemovitostí včasné revize elektro. Možný požár by mohla odvrátit brzká revize hromosvodů, a to revize hromosvodů výchozí, ale i revize hromosvodů periodické a revize hromosvodů mimořádné.

Revize elektro Praha se specializuje na revize elektro bez omezení napětí, ale i na revize elektro nářadí a pravidelné revize elektrospotřebičů, povinné revize elektroinstalace a elektrorozvodů do 1000 V, dané revize hromosvodů, ale také revize elektro zařízení VN a VNN. Firma je specialistou i v oblasti montáží a renovací elektro zařízení bez omezení napětí, dělá dozor nad prací elektro zařízení bez omezení napětí „B“ příkaz. V současné době se společnost specializuje také na revize, prodej, servis a opravy různých elektroskútrů a elektrokol.

Kontrolované elektrospotřebiče se v průběhu revize elektrospotřebičů oštítkují poznávacími čísly, jednotlivé elektrospotřebiče se změří a finální hodnoty se zaznamenají do konkrétních revizních karet. Jistá funkčnost a daný chod se měří během revize elektrospotřebičů. Konečně se vyhotoví finální zpráva o situaci revidovaných spotřebičů.

Veškeré revize elektro a hromosvodů vyžaduje platná vyhláška podle zákonů č. 262/2006 Sbírky i č. 309/2006 Sbírky. Při případném požáru a úrazu elektrickým proudem pak pojišťovny krátí pojistné plnění anebo nevyplatí nic v situaci, že vlastník objektu nedodržel zákonnou povinnost mít revize elektro a revize hromosvodů. Když inspekční útvar zjistí, že majiteli scházejí nutné revize elektro, se udělují pokuty až dva miliony korun. Současně je revize elektro potřebná pro obdržení certifikátu ISO.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Požár, škodu na majetku, poničené životy a další vážné nehody nehody mohou znemožnit pravidelné revize elektro, stejně jako revize elektrospotřebičů, popřípadě revize hromosvodů
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR