Doteď jsem nezažil, jak se dá pracovat s umělou vagínou Fleshlight. A jako bonus, v češtině!

Chtěl jsem svoji ženu potěšit ozvláštněním sexu. Opravdu jsem ale koukal po něčem zajímavém pro nás dva. Abychom ten náš sexuální život zas nakopli do vyšších obrátek. Jistě že se furt hrozně milujeme, ale v posteli to bylo v poslední době tak nějak podobné. Ani jednoho sex neuspokojoval, jako tomu bylo dřív. Ale shánění inspirace po sexshopech se vleče, k tomu jsem ani zbla netušil, co bych skutečně chtěl. Co mě ale omráčilo, že jsem našel web, kde jsem našel tisíce rad na téma používání erotických pomůcek v praxi. Sekce Inspirujte se zahrnuje veliký objem testů erotických pomůcek, erotického prádla a dalších neotřelých věcí, jež se dají použít pro okořenění sexu.

Uživatelé tam objasňují, co s potřebami pro hezčí sex provádějí, jak používají erotické pomůcky, rozmanité vibrátory anebo prádlo pro svádění. Na internetových stránkách naleznete, jaké kladné a záporné vlastnosti mají jednotlivé vibrátory, co si pohlídat apod. A tak stránky doporučuju jako ideální zdroj nápadů o sexu vůbec. Já sám jsem se do toho ponořil na několik dní. Mnohé večery trávíme se ženou u této studnice nápadů, díky tomu jsme sex znovu dodali ztracenou šťávu. Dokonce jsem narazil na sekci Pořádná masturbace, kde se nacházejí rady na sex v jednom.

Ještě navíc mě překvapilo, jaká milá prodavačka tam pracuje. Slečny vyjadřování je leckdy horší, vtipné nápady zase má, ne že ne. Například taky jak zvětšit penis. K tomu má co dělat, aby jí obchod s erotickými hračkami vynášel, k tomu vám i může poradit! Vibrátory, anální kolíky všelijakých tvarů a barev, neobvyklé erotické pomůcky z kovových materiálů, sady rozličných pout, kroužky a návleky v sadách – to zná, což musí ocenit hlavně její partner. Sama dokonce píše, jak si dala sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . Co víc dodat – tuhle ženskou bych taky rád měl.

Takže to jsou mé informace o nejlepším webu o sexu, který jsem úspěšně otestoval.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Doteď jsem nezažil, jak se dá pracovat s umělou vagínou Fleshlight. A jako bonus, v češtině!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR