Kosmetika, eko výrobky a praktické spotřebiče na vk-nature.cz

Vk-nature.cz je internetových obchod pro každou šikovnou hospodyňku, která myslí ekologicky, úsporně i efektivně. K dispozici je kosmetika z přírodních zdrojů, ekologické produkty i praktické spotřebiče do domácnosti. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, dekorací a bytových doplňků, domácích potřeb a domácích spotřebičů je firma Dedra. Zdravou výživu ve stylu ajurvédy reprezentuje značka DNM. Značka DXN se pak zabývá zejména produkty z houby Reishi. Dodavatelem přírodních bioinformačních produktů je firma ENERGY. V nabídce najdete také vitaminy Calivita, hřejivé polštáře Pecičky, či třeba magnetické šperky Energetix.

Předním dodavatelem eko drogistického zboží je spol. Dedra. Kosmetika je prostá jakýchkoliv chemických látek, splňuje náročné evropské atesty a přísná kritéria. Dedra zboží je tak ideálnní pro alergiky. Protože považuje Dedra za důležitý zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Domácí potřeby představují třeba přípravky na obuv, kůži i podlahy. K mání je také autokosmetika a čisticí prostředky na koberce a skla, osvěžovače vzduchu a textilií.

V sekci s názvem Dům a zahrada je k dostání rada zboží pro domácnost: textil, koberce, dekorace, dekorativní vázy, hodiny, domácí spotřebiče a budíky. Koupit si můžete rovněž nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Multifunkční varné a tlakové centrum Combivar také stojí za zmínění. Multifunkčnost spočívá ve schopnosti nahradit až 16 jiných robotů. Ve vaší kuchyni by také neměl chybět multifunkční robot Varmix.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kosmetika, eko výrobky a praktické spotřebiče na vk-nature.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR