Nemusíte jezdit do zdraví prospěšných lázní, stačí soustavně užívat výrobky z internetového obchodu Velba.cz

U nás je složité udržet svou dýchací soustavu, dermatologický a motorický systém v alespoň přibližné kondici, s jakou žijí lidé na horách či u moře. Zřídkakomu se podaří užívat si několikrát ročně blahodárných a léčebných lázeňských procedur. Velba.cz předkládá inovativní léčebné východisko pro individuální i profesionální zájemce, a to přírodní produkty s minerály a z bylin.

Přírodní sůl z mrtvého moře bez chemických přísad a s nadpřirozenými schopnostmi

Dosud nedoceněná přírodní sůl z mrtvého moře ovlivní pozitivně život každého z nás. Přírodním odpařováním mořské vody a krystalizací soli v ní obsažené se bez chemických vlivů čerpá léčivá sůl z mrtvého moře. Obsažené léčebné minerální soli se nejprve vysušují, pak se protřídí směsky bahna a písku. Skutečná sůl z mrtvého moře má být bílá a sypká, dále se využívá se v lázeňství, kosmetice i lékařství.

Účinný nahřívací polštářek proti vašim bolestem i splínům

Skvělý nahřívací polštářek, jinými slovy bylinný termofor, s osvěžujícím zeleným čajem, voňavou levandulí, či mátou, litseou cubebou či citrusy i nahřívací polštářek pro děti uleví postiženým místům, odporným bolestem svalů, kloubů, ale i páteře a beder, uklidní roztěkanou mysl, duši a celé tělo. Vynikající nahřívací polštářek se přesně podle návodu nejprve nahřeje v mikrovlnce, poté se přiloží na bolestivé místo, pro kterou je nahřívací polštářek vyroben. Souběžně do ovzduší začnou pronikat obsažené voňavé bylinné silice, a tak velice pozitivně ovlivňují rovněž další smyslové orgány. Využití nahřívacích polštářků je velice mnohostranné jak v domácím prostředí, tak i v relaxační zóně.

Bahenní koupel určitě předčí ozdravný jednorázový rašelinový obklad

Léčivou tepelnou terapii, při které dojde k povolení nepříjemné svalové tenze, kompletní očistě organismu a uvolnění tělesných orgánů, nepochybně zajistí léčivý jednorázový rašelinový obklad. Takže jednorázový rašelinový obklad v sobě má nepřekonatelné huminové a fulvo kyseliny, jež se vylučují díky účinkování nosiče tepla, a způsobují tak snížení bolení kloubů a svalů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nemusíte jezdit do zdraví prospěšných lázní, stačí soustavně užívat výrobky z internetového obchodu Velba.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR