Pěkné koupelny, koupelnový nábytek nebo obklady koupíte na Kbkoupelny.cz

Sortiment Kbkoupelny.cz obsahující baterie, dlažbu, obklady, osvětlení, toalety, umyvadla, vany, koupelnový nábytek, zrcadla, nebo např. sprchové kouty s příslušenstvím, ventilátory, otopná tělesa, tmely, barvy, instalační materiál, doplňky do koupelny a LED osvětlení si lze pořídit v online obchodě Kbkoupelny.cz. Nikoliv pouze levné koupelny jsou díky kompletnímu sortimentu dostupné každému vskutku každému. Zboží je dodáváno se slevou až 20 %, další slevové akce pak poskytujeme firmám a velkoodběratelům. Daří se nám rovněž podporovat výrobce zařizovacích předmětů z ČR.

Výbava i zařizování koupelny nikdy předtím nebylo tak hospodárné a snadné. Při nákupu koupelnových doplňků, koupelnového nábytku a sanity doporučujeme produkty, které jsou dostupné na skladě, od 8 do 48 hodin s tím, že si za dopravu a balné účtujeme pouze 160 Kč. Platba za objednané zboží je pak prováděna formou dobírky při převzetí. Na všechno zboží je pak poskytována záruka v rozsahu obecně platných předpisů tak, jak stojí na faktuře nebo v záručním listě. Závady odstraníme zcela zdarma.

Nabídka zahrnující obklady a dlažby je velice široká. K dispozici jsou koupelnové obklady a dlažba nebo třeba originální mozaiky od 63 do 2995 korun. K dispozici tak máte mnoho keramických obkladů. Ze kterých si vybere skutečně každý. Náš koupelnový nábytek představují nápadité výrobky, které jsou ideální do všech koupelen. Na výběr máte barevné i retro skříňky, které oživí i vaši koupelnu. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šetřit koupelnový prostor skvěle umí kupříkladu desky pod umyvadlo. Poskytovaný koupelnový nábytek, nebo obklady lze pohodlně sladit se sanitními výrobky, které jsou ihned k dostání.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pěkné koupelny, koupelnový nábytek nebo obklady koupíte na Kbkoupelny.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR