Udělejte si z vlastní ložnice oázu klidu a relaxace s kvalitní postelí

Ložnice je ideálním místem pro odpočinek, oddech či jako místo pro radovánky. Pomůžeme vám vytvořit z vaší ložnice dokonalý odpočinkový ráj. Ať už si budete přát postele na míru, postele z masivu, čalouněné postele nebo třeba ložnicový nábytek, bude při jejich výrobě bráno v úvahu zejména vaše pohodlí, vydatný spánek a vaše zdraví.

Pořiďte si postel na míru

Přesně dle vašich přání vám jsme schopni vyrobit postele na míru. Ložnice na míru v sobě zahrnují nábytek, postele, čalounění a také dveře. Pro výrobu se používá dřevo nebo dýha, kterou je možné uspořádat v jedinečné obrazce, nebo do vlisovaných listů. Náš sortiment zahrnuje rovněž nejrůznější dekorace na míru, které jsme schopni i podsvítit. Vaše ložnice tak bude rázem vypadat úplně jinak a lépe.

Čalouněné postele pro vaše zdraví

Pokud si chcete pořídit opravdovou královskou postel, svěřte se do našich rukou. V nabídce najdete také čalouněné postele a sedací soupravy. Čalounění je stylově zasazeno do bukové kostry s korpusem na míru zákazníkovi. Nejpopulárnější čalouněný nábytek představují zejména soustavy Elano, Mondo, Afrodité, Dafné a celá řada dalších. Bezchybné zpracování a moderní design vytváří z čalouněné postele prakticky nábytkářský šperk.

Postele z masivu do vaší ložnice

Každý, kdo si do vlastní ložnice pořídít postel, čeká, že bude mít vlastnosti, jako pohodlnost, elegance a hlavně trvanlivost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Postele z masivu se vyrábějí z bukového dřeva, jež se pyšní dlouhou životností. Tyto postele z masivu mají robustní konstrukci a běžné rovné linie. Mohutný rám drží profilová střednice bez středové nohy, kterou již nepotřebujete.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Udělejte si z vlastní ložnice oázu klidu a relaxace s kvalitní postelí
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR