Příspěvkový program nová zelená úsporám patří všem občanům Česka

Kvůli stále vzrůstajícím cenám za energie by občany zajímalo, jak se můžou uspořit finance a současně šetřit životní prostředí. Nabízí se výměna dodavatele plynu a dodavatele elektřiny. Který z dodavatelů pro vás bude nejpřijatelnější, si můžete jednoduše spočítat díky kalkulačce úspor, která se nachází na internetových stránkách IQenergy.cz. Sem tam se musí určité finance proinvestovat, uspořené finance se objeví v budoucnosti. Užitečné rady a praktický internetový obchod jsou k nalezení rovněž na webu. Poskytujeme bezplatné poradenství přes telefon, nebo nás kontaktujte přes formulář. Ohledně dotačního programu nová zelená úsporám se množí nejvíce dotazů.

Všechny podmínky pro žádosti o dotaci nová zelená úsporám jsou na webových stránkách systematicky uspořádány. Žadatelé mohou podat žádost o dotaci kdykoliv, až do roku 2021. Podle výnosů z emisních povolenek se budou uvolňovat potřebné částky na dotaci nová zelená úsporám. Státní dotace nová zelená úsporám podporuje hospodárná energetická opatření ke snížení energetické náročnosti stojících rodinných domů, přispívá na stavby rodinných domů s malou energetickou náročností a na šetrné využití zdrojů energie, jako jsou výměny zastaralých tepelných zdrojů za současné, ekologické zdroje tepla. Na webových stránkách IQenergy.cz najdete seznam vyměnitelných zdrojů tepla.

Zároveň je možné čerpat dotaci na výstavbu fotovoltaické elektrárny, kdy dotace na 1 dům dosahuje výše až 100 000 korun. Fotovoltaika je metoda přeměny slunečního záření na elektřinu s využitím fotoelektrického jevu na polovodičových fotodiodách spojených do fotovoltaických panelů. Výkonná a zároveň šetrná technologie – fotovoltaika – se v současnosti dostává do popředí zájmu široké veřejnosti. A tak fotovoltaická elektrárna přinese každému zřizovateli energetickou soběstačnost, ale souběžně se sníží koncové náklady na elektřinu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Příspěvkový program nová zelená úsporám patří všem občanům Česka
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR