V Pivovarském dvoře Chýně u Prahy vám speciality české kuchyně budou určitě chutnat

Pro návštěvy, hladové rodiny s malými dětmi a příznivce cyklistiky Pivovar Chýně u Prahy zhotovuje klasická polední menu a různé speciality české kuchyně. Dnešní Pivovarský dvůr Chýně v minulosti sloužil k chování dobytka v objektu klášterních hospodářských stavení. Dnes se v Pivovaru Chýně nachází restaurace s dětským koutkem Praha pro turisty, pivnice, odpočinkové místo a občerstvení.

Pivovar Chýně má vynikající polohu na trase pro cykloturisty, zmožení cyklisté si můžou dát na letní zahrádce skvělé domácí bramboráčky, vynikající daňčí klobásy, různé steaky, rozmanité domácí limonády pro nejmenší, nebo polotmavou dvanáctku a jiná piva pro dospělé. Zájezdní restaurace s dětským koutkem Praha je nachystána především pro rodiny s malými dětmi, na které v dětském koutku čekají rozmanité zábavné činnosti, jako je například návštěva babičky z pohádky, dělá se vtipné malování na obličej, k dispozici je hrad na skákání, děti se můžou veselit na bublinkové diskotéce nebo na soutěžním odpoledni. V objektu pivovaru se dají uspořádat i dětské narozeninové oslavy i další večírky s vybraným občerstvením. Blízkost letiště Václava Havla v Ruzyni umožňuje cestovatelům příjemné čekání na odlet v restauraci pivovarského dvora.

Levné polední menu a speciality české kuchyně se skládají z lahůdek pro mlsné jazyky, jako jsou třeba grilovaná masa, ale také pečená kolena na pivu, lahodný pivovarský guláš, skvělá pečená žebírka, jedinečný tatarák z pravé svíčkové, rozmanité steaky vyráběné ze speciálních druhů masa, organizují se staročeské hody, v jídelním lístku je i králičí špíz, husí a kachní specialitky, skvělá hovězí svíčková, svíčková na smetaně a svíčková z telecího masa. Všechno polední menu zahrnuje polívku a hlavní jídlo za přijatelných 85 korun. Piva v nabídce jsou kvasnicová, svrchně nefiltrovaná, ale i spodem kvašená. Pivo se vaří klasicky počesku s užitím tradičních technologií, což znamená užití sladu, chmele a vody. A tak je český světlý ležák klasické světlé, kvasnicové pivo z tuzemských produktů, chmelené žateckým chmelem.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - V Pivovarském dvoře Chýně u Prahy vám speciality české kuchyně budou určitě chutnat
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR