Arslan, to je stěhování bez stresu

Stěhujete se a nevíte si rady? Pak kontaktujte profesionály! Hvězdu na trhu v tomto oboru pak představuje firma Arslan. Díky mnohaletým zkušenostem jsou schopni během pár hodin přestěhovat Váš byt či kancelář po celé Praze. Tím však součet jejich možností zdaleka nekončí.

Mimo stěhování v Praze totiž Arslan nabízí také stěhování v rámci celé ČR a stěhování po celé Evropě! Stěhování se pak netýká jen bytů, ale i domů, kanceláří, státních institucí, všech provozních prostor, skladů i archivů.

Objednat si však kromě stěhování můžete také demontáž a montáž nábytku či drobné opravy. Vše pak probíhá bez potřeby výrazných omezení – v rámci firem je to např. omezení provozu. Arslan navíc vždy vyjde vstříc přáním a požadavkům individuálních klientů. V případě „stěhování Praha“ lze přistavět vůz do několika malo hodin a to zcela zdarma bez napočítávání kilometrů.

Ná vás je prakticky jenom stanovit termín stěhování a poskytnout kompletní seznam stěhovaných věcí, zajistit balící materiál – který si však lze u firmy zapůjčit – a umožnit parkování co nejblíže stěhovanému objektu. Stěhování pak může probíhat i o státních svátcích a víkendech a to bez příplatku.

Firma Arslan je totiž jedničkou ve svém oboru. Další velmi praktickou službou, kterou nabízí, je stěhování na klíč. Vy si můžete užívat dovolenou a poté přijet již do nového. Ať už vás čeká stěhování Praha, v rámci ČR nebo třeba v rámci celé Evropy. Nechte stěhování na zkušených profesionálech, kteří si umí snadno poradit. O vaše věci se vůbec nemusíte bát. Od lehkých po těžká břemena, to vše s přehledem zvládají. Nejen že vás ušetří všech starostí, ale také vám pomohou s otravným úklidem po stěhování a případně také vykonají zednické práce. Lepší stěhovací služby sotva najdete.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Arslan, to je stěhování bez stresu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: VaseSeo