Kterou internetovou seznamku zvolit pro seznámení?

Současná doba je zrychlenější oproti dřívějšku, ale na řadu aktivit nám přesto nezbývá mnoho času. Kupříkladu na potkávání se a sbližování. Ale současná doba je ve znamení informačních technologií. Pokud tyto dva symboly propojíme, nenastane nic nápaditějšího, než je hledání partnera přes seznamku. Projděme si proto nyní úskalí a pozitiva internetového seznámení.

Jaké výhody přinášejí internetová seznamky

Internetové seznamky jsou zrozeny pro ty, kteří tráví v práci hodně času, nebo se stydí kontaktovat zpříma neznámou postavu, která se jim zamlouvá. Díky internetové seznamce můžete kontaktovat protějšek velice efektivně, neboť druhou osobu alespoň částečně poznáte z jejího profilu. Což výrazně šetří čas vzájemného poznávání, které v konečném důsledku může dopadnout tak, že protějšek, ač na první pohled sympatický, není opravdu tím pravým. Jak je nám již známo, internetová seznamka slouží také jedincům stydlivější povahy, které jsou rozpačité z navazování kontaktů. Většinou je však neobtěžuje poslat několik zpráv a dále se již neobávají dalšího kontaktu.

Nejznámější internetové seznamky

Mezi nejznámější seznamky řadíme třeba Badoo, kterou využívají klienti z celého světa. Internetovému seznamování vládne česká seznamka Štěstí, jež byla vytvořena hlavně pro uživatele z Česka. Přední příčky popularity u uživatelů patří portálu Seznamka-chcemese.cz.

Najdu lásku na seznamce?

Když už vaše jméno figuruje na seznamu nějaké seznamky, vězte, že to samo nestačí. Měli byste umět zaujmout. Podstatou je kvalitní fotografie. Rovněž je dobré přidat pár informací o sobě a svých koníčcích. Avšak nejdůležitější je přirozené vystupování. Tedy nestavět se jiným, než jste, nevymýšlet si o sobě lhavé skutečnosti, atd. Pravda totiž nakonec vyplyne napovrch a vy budete mít místo vysněného prince na bílém koni jen z ostudy kabát.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kterou internetovou seznamku zvolit pro seznámení?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR