Soukromá školka Praha Modřany má stále dost místa pro další děti

Soukromá školka Čiperka stále nabírá nové žáčky. Pedagogický, logopedický a rovněž zdravotnický personál, jímž disponuje Soukromá školka Praha Modřany, nabízí dětským žáčkům velmi dobře strávený čas v dětském kolektivu a samozřejmou záležitostí jsou zde také kvalitní výukové a zábavné programy.

Soukromá školka Modřany poskytuje mnoho aktivit

Děti, pro které je školka Modřany téměř druhým domovem, si mohou vybírat z celé řady kroužků, jako je kupříkladu výuka AJ, tenisu, hry na flétnu či třeba plavání. Zdokonalována je rovněž jemná motorika při kurzech keramiky, při józe se naučí správně dýchat a držet tělo. Pozitivní vztahy se svířaty se posilují činnostmi, jako jsou canisterapie či hipoterapie, činnosti využívající psy a koně.

Skvělá volba pro rodiče a hlavně děti

soukromá školka Modřany ale nemyslí pouze na děti, ale zároveň na rodiče. Rodiče dětí mají ve školce pokaždé dveře otevřené. Vyberete-li si pro své ratolesti výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Ve školce panuje přátelská rodinná atmosféra a samozřejmostí je zde profesionální spolupráce s pedagogickým sborem. Vaše děti budou v průběhu roku navštěvovat nejrůznější památky České republiky, uvidí divadelní představení, navštíví i zoo, mohou jet třeba i na hory.

Soukromá školka není obyčejnou školkou

Soukromá mateřská školka Modřany pečlivě, a přesto mimořádně připravuje budoucí prvňáky na nástup do první třídy základní školy. Pro předškoláky je tu nachystán zajímavý výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, v němž se učí třeba zdravověda, o vlastnostech lidského těla a péči o zdraví. Každoročně také probíhá šerpování budoucích prvňáků.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Soukromá školka Praha Modřany má stále dost místa pro další děti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR