Stavební dozor jako profesionální dohled nad vaší stavbou

Máte v plánu stavbu rodinného domu či podobného objektu? Nebo potřebujete objekt pouze rekonstruovat? Pak se neobejdete bez stavebního či technického dozoru, který zajistí, že bude celá akce úspěšná. Technický dozor nebo stavební dozor je navíc ve vybraných případech nezbytnou záležitostí. Na nic již tedy nečekejte a vyberte si takový, který vám dokáže zaručit kvalitu poskytnutých služeb.

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Sháníte vhodného člověka pro stavební dozor či technický dozor? Pak se určitě obraťte na webové stránky stavbyadozory.cz, kde poskytují širokou škálu odborných služeb. Tyto služby pak představuje krom jiného také stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky domu či bytu, zastupování ve fázích projektování (od vytvoření projektové dokumentace k samotné kolaudaci stavby), poskytnutí profesionálního poradenství nebo kupříkladu zajištění výkonu funkce koordinátora BOZP. Prakticky vůbec nezáleží na tom, zda vás čeká malá nebo velká stavba, dozor a jeho výběru není radno nikdy podceňovat.

Technický dozor pro čerpání dotací

Zákon říká, v jakých konkrétních případech se bez takovéhoto dozoru neobejdete. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo realizuje stavbu nebo rekonstrukci svépomocí. Dozor pak společně se stavebníkem dohlíží na dodržování veškerých nutných předpisů. Technický dozor je pak podstatný tam, kde je využíváno financí z veřejných rozpočtů. Opět jde nařízen stavebním zákonem. V konkrétních případech tedy toto nelze zanedbat.

A kdo je to vůbec technický dozor investora a co má vlastně na starosti? Tento člověk má na starosti spolupráci s investorem a poskytuje mu cenné rady nejen ve fázi projektování. Může vám tak klidně s předehledem ušetřit peníze. Pak rovněž kontroluje samotný průběh stavby a hlídá možné komplikace. Na internetových stránkách stavbyadozory.cz si lze vyhledat kvalitní dozor, který vše zařídí za vás, a tak vám sníží výdaje i ušetří čas.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Stavební dozor jako profesionální dohled nad vaší stavbou
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR