Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

Uvažujete o pořízení nové podlahy do kuchyně, do dětského pokoje či obýváku? V dnešní době jsou velice populární právě vinylové plovoucí podlahy. Právě vinyl je totiž univerzální krytina, kterou je možné bezproblémově umistit do každé místnosti. Mezi největší výhody vinylu patří zejména pružnost, velká mechanická odolnost, příjemný došlap, voděodolnost, jednoduchá údržba a také cenová dostupnost.

Proč právě vinylová podlaha?

V případě vinylových plovoucích podlah se můžeme setkat i s označením PVC, která však zahrnuje i linolea neboli marmolea. Tuto podlahu lze pořídit v tloušťce od 1, 4 do 3, 7 mm. K dostání jsou celé role, lamely či čtverce, záleží pouze na představě, kterou při pořizování vinylové podlahy máte. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava – tyto podlahy dnes zakoupíte v obchodech po celé České republice. Anebo si podlahu vyberte v internetovém obchodě vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde lze vybírat z celé řady provedení.

Osobité dřevěné podlahy

Dřevěné masivní podlahy jsou klasika, kterou najdete nejen ve starších domácnostech. V dnešní době jsou stále oblíbené, a to i přestože jim konkurují koberce či PVC krytiny. Pokládka plovoucích parket pak rozhodně není tak složitá, jak by mohla na první pohled působit. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu pozitiv. Mají výtečné tepelné vlastnosti, mají velice dlouhou životnost a samozřejmou záležitostí je rovněž široký výběr z možných povrchových úprav. Rozhodněte se i vy pro pořízení dřevěné podlahy. Brno, respektive Tišnov u Brna, je město se sídlem společnosti Podlahy Stylefloor, kde si můžete vše pečlivě prohlédnout.

Zkuste e-shop

Podlahy můžete vybírat i z pohodlí domova. Lze si tak pohodlně promyslet její barvu i typ. Ať už se rozhodnete použít PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, dřeva, marmolea, určitě nešlápnete vedle. Na poli podlahových krytin je pak k dispozici celá řada moderních provedení.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR