Zvládáme zemní a výkopové práce Benešov, Praha souběžně půjčujeme stavební techniku

Pro bezpečné zemní a výkopové práce Benešov, Praha, ale třeba i k odbahnění rybníka, se zvou ostřílení pracovníci s přiměřeným technickým vybavením. Firma Libor Pospíšil sídlí u Benešova a její působnost se soustředí především na okolní zájemce, což nemusí být podmínkou. Používání vlastního vybavení je kladem pro zemní a výkopové práce Benešov, Praha bez zvyšování nákladů. Na webových stránkách si zájemci mohou prohlédnout nabízená technická zařízení, kam spadají třeba minibagr, pásový bagr, rovněž pásový minibagr a traktorbagr. Zmiňované stavební stroje, rovněž také hutnící techniku, plošiny a potřebné nářadí je možno si rovněž pronajmout.

Tyto minibagry, traktorbagry, bagry, stejně tak plošiny, smykové kolové nakladače, spolehlivá pracovní teleskopická plošina (rameno), zametací vůz se pronajímají za smluvní ceny, ceník je uveden na webu firmy. Hodnověrná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, je orientována na půjčování strojů v městech u Benešova, okolo Prahy a v lokalitách Středočeského kraje. K pronajímané technice je možné si objednat i naši proškolenou obsluhu. Spolehlivá půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je k užívání soukromým osobám i pro veškeré společnosti.

Rovněž nákladní autodoprava Benešov, Praha pomáhá jednotlivým klientům a celým společnostem. Podmínky půjčení nákladních aut Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy, jakož i podmínky zápůjčky naleznete na internetových stránkách firmy. Firma Libor Pospíšil půjčuje vlastní auta, proto jsou ceny za pronájem a související služby velice přijatelné. Vedle automobilů Tatra, Renault, vozidel Iveco, Man se pronajímá i Ginaf 380 s hydraulickou rukou, stejně jako podvalník pro transportování těžkých strojů do třiceti tun.

Společnost Libora Pospíšila provádí rovněž zápůjčky hutnící techniky, dále přistavení a půjčení kontejnerů, demolice a bourací práce, rozkrájí asfalt anebo beton.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zvládáme zemní a výkopové práce Benešov, Praha souběžně půjčujeme stavební techniku
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR