SOLA Workshop o udržitelnosti venkovského cestovního ruchu

SOLA je zkratka pro Simple Open Learning Advancement a má za cíl splnit vznikající požadavky cestovního ruchu v rámci Evropského společenství,  a to pomocí ICT didaktických metod a kurzů.

Náš projekt, který je spolufinancován Evropskou unií, konkrétně programem ERASMUS+, proto tuto možnost přináší. V této fázi projektu jsme již  provedli také pilotní testování projektu v České republice a byly provedeny úpravy e-learningového kurzu na základě výstupů z testování.

Momentálně Vám přinášíme možnost zúčastnit se již druhého workshopu na téma udržitelnosti venkovského cestovního ruchu, který se bude konat 3.8.2016 v sídle naší společnosti Tempo Training & Consulting na adrese Ostrava – Zábřeh, Alejnikovova 3184/5a, 700 30 od 9:00 hodin. Dozvíte se více například o marketingové strategii zaměřené na zákazníka, rozdíl mezi jednotlivými oblastmi venkovského cestovního ruchu a mnoho dalšího.

Ohlasy na první z workshopů, který proběhl dne 13.7.2016 byly velice pozitivní a účastníci se již těší, až nově nabyté znalosti budou moci využít a vyzkoušet v praxi či v případě vyučujících během výuky.

Pro více informací o projektu neváhejte navštívit webové stránky http://sola-project.eu/. Pro informace o worskhopu nás kontaktujte na e-mailu vincarová@tempo.cz

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - SOLA Workshop o udržitelnosti venkovského cestovního ruchu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Tempo Training&Consulting