Mladé štěňátko si jednouduše koupíte v chovné stanici

Pořídili byste si rádi nový přírůstek ze zvířecí říše? Přemýšlíte-li o psíkovi s rodokmenem, se kterým byste chtěli objíždět psí výstavy, uděláte nejlépe, pokud se soustředíte na některou ze specializovaných chovatelských stanic. U pořízení takového pejska bude evidentní, že pochází z prověřeného rodu. Některé stanice dokonce mnohdy informují o plánovaných přírůstcích, proto se pro nového pejska můžete rozhodnout včas a zarezervovat si ho.

Zdál by se vám pejskek bullmastif, buldoček, případně pejsek mops?

Která psí plemena jsou u lidí nejvíce žádané? Stoprocentně můžeme potvrdit, že to určitě jsou bullmastif štěňata, krásná mops štěňata, popřípadě francouzský buldoček štěňata. Zezačátku byla rasa bullmastif rasou vypěstěnou k hlídání, a proto si žádá přísné vedení. Pokud bude bullmastif náležitě vychován, odvděčí se vám perfektní oddaností a absolutní ochranou. Francouzský buldoček a mops náleží mezi plemena malé velikosti, jež mají rozjařenou, přátelskou a družnou náturu. Navzdory své neústupnosti jsou rasou jednoduše vycvičitelnou. Nyní už závisí jen na vás, zda to bude francouzský buldoček, mops, popřípadě bullmastif, štěňata těchto pejsků jsou vždy moc roztomilá.

Mops štěňata a francouzský buldoček štěňata si snadno pořídíte v chovatelské stanici Madbull Farm

Jestliže máte zájem o štěňátko s rodokmenem, zkušení chovatelé a veterináři rozhodně doporučují chovnou stanici Madbull Farm, jejíž vznik se datuje do roku 1992 a psi z této stanice jsou i dnes úspěšní na domácích i světových výstavách. K odběru jsou aktuálně francouzský buldoček štěňata, hravá, rozpustilá a zdravá štěňata přišla na svět před několika týdny. Neváhejte tedy s oslovením chovné stanice a zjistěte si podmínky prodeje a převzetí nového pejska.

Aktuálně zde můžete pořídit také pejska plemene mops, která jsou velice líbezná. Tito psi si lehce zvykají na malé děti a snadno navážou přátelské kontakty se zbytkem vaší domácnosti. Stanice Madbull Farm je zároveň rodištěm světových šampionů plemene mops.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Mladé štěňátko si jednouduše koupíte v chovné stanici
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR