Nestrachujte se prožít si tandemový seskok padákem

Chybí vám notná dávka adrenalinu? Pro vás je připraven tandemový seskok padákem. Prověřený tandemový seskok padákem je akcí, na jakou se nezapomíná. Pokud se pro tandemový seskok padákem rozhodnete, využijte profesionálních nabídek, neboť všelijaký jakýkoliv tandemový seskok padákem musí být posvěcen bezpečnostně. Před adrenalinem má totiž přednost zdraví.

Pro pohled z výšky si objednejte tandemový seskok padákem

Stránky Tandem2.cz provozují adrenalinový tandemový seskok padákem již od 3100 Kč. Avšak také vaši přátelé by mohli obdržet zajímavý poukaz na tandemový seskok padákem. Odpovídající tandemový seskok padákem pro vás či vaše přátele si jednoduše vyberet na pořadatelských stránkách. Pořizují se i záznamy během seskoku padákem, které vám zůstanou po celý život jako vzpomínka. Organizují se sekoky i pro více lidí, cena seskoku se tak zajímavě sníží.

Víte, jak si můžete ozkoušet tandemový seskok padákem?

Veškeré tandemové seskoky se organizují po celém Česku, závisí jen na vašem výběru atraktivní lokality pro osobní tandemový seskok padákem. Dejme tomu Kolín, Most, Kunovice, případně Příbram nebo Brno – to jsou obce, nad nimiž se zrovna teď skáče, přesněji řečeno – v aeroklubech těchto obcí. Na internetových stránkách pořadatele naleznete konkrétní lokaci vybraného letiště díky souřadnicím GPS. Se svým společníkem, se spolupracovníky, kamarády, příbuznými si můžete ozkoušet tandemový seskok padákem. Brno vám navíc přináší hned dvě lokality, kde se organizuje tandemový seskok padákem.

Dá se absolvovat také kurz volného pádu AFF – Assistant Free Fall, to skáčete pod dohledem 2 lektorů z výšky 4000 m. Na kurz potřebujete potvrzení od leteckého lékaře. Uvedený kurz stojí 36 000 Kč.

Pokud se vám tento tandemový seskok padákem skutečně tak zalíbil, že mu chcete mu věnovat více energie a svého volného času, potom tedy absolvujte lekce pro individuální seskok, IAFF, AFF, anebo satic line.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nestrachujte se prožít si tandemový seskok padákem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR