Otravné deprese a nemilé krize středního věku vám pomůže oddálit projekt Moje síla

Nulová činorodost, představa ztraceného mužství a libida, nadcházející deprese, obvyklá krize středního věku a stres. Obrazy, jež týrají mnohého chlapa. Kde znovu objevit smysl života? Jak se dá zvládnout nervové napětí, nepřátelské myšlení, trvalé deprese, tušení, že jsme u konce a nic nemá cenu? Projekt Moje síla je ideálním řešením pro všechny chlapy, již se nějakým způsobem nedovedou najít, nevědí, jak se realizovat, nebo se zaobírají spiritualitou. Program je orientován také na muže, již dychtí po skvělé kondičce, touží po radostném bytí a jasných myšlenkách.

Obracíme se i na ty, kdo chce být svůj, případně hledá nový životní styl, rádi by poznali cokoli odlišného, než co doposud znali. Léčebný koučing pomůže i těm mužům, kteří se nacházejí na životní křižovatce, ideálně dá radu těm, kdo baží po nové životní síle. Protože nám je důvěrné i duchovno, proto se trénink orientuje jak na duševní obrodu, tak na viditelný fyzický vývoj, zdraví a kondici. Tyto úkoly splňují programy projektu.

Vytrvalostní Roční program se zaměřuje na Sílu Těla a Sílu Mysli. Síla Srdce se využívá v programu Chci změnu. Profesionální koučing Cest poznání a růstu Síly je pořádán při Pobytových programech za hranicemi Česka. Adrenalinové aktivity jako thajský box, běh případně free diving dokreslují lekce duševního zdokonalování, nauka o sebeuznání a emocích. Průběžný program probíhá v Praze, můžete se přidat kdykoliv během celého roku. Pauzy mezi sportem vyplňují meditace a relaxační cviky. V tomto Průběžném programu je profesionální koučing orientován na trénink mozku, podstatná je Síla Myšlenky. Lektoři připravují jednotlivcům Individuální program tak, aby si příjemně zacvičil, psychicky se uvolnil, vyřešil krizi, nalezl důležité hodnoty a došel k harmonii.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Otravné deprese a nemilé krize středního věku vám pomůže oddálit projekt Moje síla
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR