Obchod Pasti.cz nabízí spolehlivé přípravky proti nepříjemným škůdcům

V obchodě Pasti.cz pořídíte perfektní prostředky pro likvidaci a vyhnání ničitelů z bytů, rodinných domů, ale hlavně ze zahrad a polí. Na krtky, hlodavce, myši, šváby, rusy nebo rybenky zabírají funční přípravky z obchodu Pasti.cz. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, odporné štěnice a protivný hmyz jsou navždy zlikvidováni, nebo vypuzeni funkčními přípravky z internetové prodejny Pasti.cz. Široký sortiment je rozšířen o klece na odchyt zvěře, účinné pasti na myši, krtky, potkany, hryzce, perfektní spreje na kuny, anebo elektronické plašiče ptáků a zvířat. V internetovém obchodě Pasti.cz máte na výběr rovněž spolehlivé jedové staničky mnoha typů, důležité odpuzovače zvěře proti zničení stromků, užitečné prostředky na různý plevel, prověřené dýmovnice pro boj s krtky. Pestrý sortiment obsahuje také rozličné travní směsi, rozmanité substráty a hnojiva, rovněž i urychlovače kompostu. Internetová prodejna Pasti.cz je radostí pro všechny zahrádkáře, uzavřelo se příměří s nezvanými hosty na zahradě a na poli.

Likvidační prostředky na štěnice mají různé vlastnosti. Populární je například akční set na štěnice, ve kterém jsou obsaženy postřik i odchytové pasti. Od doby aplikace postřik na štěnice působí ještě sedm dní. Úplně zlikvidovat štěnice se zadaří i s pomocí speciálních sprejů, roztoků, nebo s využitím dýmovnic. I mravenec se stává vetřelcem v rodinném domě, kuchyni, ale i na zahrádce. Jako účinné prostředky na mravence se jeví i různé nástrahy, spreje, gely na mravence, popřípadě biologické granuláty. Některé z produktů se dají využít v boji s dalším obtěžujícím hmyzem.

Vlezlý slimák působí potíže snad každému pěstiteli. Souboj se slimáky je každoročním evergreenem každé polnosti či okrasné zahrádky. Na slimáky zabírá prostředek Ferramol. Produkt Ferramol je opravdu funkční, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. Mezi účinné přípravky na boj proti slimákům řadíme i biologický přípravek Nemaslug, který obsahuje živé organismy, které na slimáky působí dlouhodobě a plošně. Nemaslug se dá aplikovat v zemině, okrasných zahradách, eventuálně i ve sklenících a na veřejných místech.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Obchod Pasti.cz nabízí spolehlivé přípravky proti nepříjemným škůdcům
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR